Line-up   

Download Line-up

 

10:30AM

Guitar Orchestra

11:00AM

Chrissy Strong

Madison Cummins

Boomers

One Fine Day

Rubber City Ukes

Copper Pennies

Mick Rogers

Craig Rich

Dave Stroh

Mirth and Moonbows

The Lowlies

Cool Blue Planet!

Indigo Lake

Salinas Pali

Akron & District Pipe Band

Soleo

Any Road

The Woovs

 

12:00PM

DreamStates

No Remorse

Limitles5

Information

University of Akron Guitar Club

The Cabin Sound

Kings of School

The Nomads

Dr. Riffs

Miss Dreadful


Ghost Slime

Curtains

Petal Stick

Summit City Jazz Quartet

Skychief

Land of Panda

JD & Ken

The Southside Choir Boys

Roid Rage

The Ginger Bakers

 

 

1:00PM

Layer Cake

Zach & The Bright Lights

Beach Daisy

Robbing Mary

Victory Lapse

Morning Star

Duo Decibel System

Yo CHACHI

Abbey Ruggles

Forager

Axon-Neuron

The Super Babes

Canalrats

Roxxymoron

Adonis Boyd

Ben Gage

Bloodhounds

Model Rockets

 

 

2:00PM

Church of Starry Wisdom

CityCop

Pitch Blend Quartet

Cave Yeller

Eleni Naomi

The Venus Flytraps

Pointless

Bliss & Ignorance

Flipcoin

Samantha Grace

Sproot

The Liquid W's

Jenny Baird

Guy Randall

Outdated View

Proper Faces

Coby and The Prisoners

Coup De Grace

Taylor Carano & Brown Liquor Band

Diamond Kites

 

3:00PM

The Twanglers

The Got It Got It Need It

Bewarewolves

Psychic Relic

Before The Shine

Kodachrome Babies

BC Hudson

Xtra Crispy

Joseph Maxwell

Twin Atomic

Time Cat

LuvAbstract

The You Suck Flying Circus

Shelby Olive

Kiss Me Deadly

Moon Rocks

Coop and a Guitar

Friendly Faux

 

 

4:00PM

Runaway Lucy

Penny Arcade

Thieves of Joy

Massive Hotdog Recall

Mary Kekic

T.Gam

Equilibrium

Detention

Co-conspirator

Glue Drops

TOP Nachos

Devilish Pils

Mo Turk

Librarians With Hickeys

SoulShine

Johnny G.

Patty No!

Blaak Lotus

A-minus Feat. Mid-flight

Westown Bend

 

5:00PM

The HiFis

Indré

Bare Walls

Jul Big Green

The Kahuna Kings

Red Rose Panic

The Buffalo Ryders

Acid Cats

Skeleton Drive

<

COOP

Relaxer

Wake Magnolia

Slow Burn

The Wakemen

The Effangee Band

Swell Tides

High Moon Hermits

Umojah Nation

 

6:00PM

The Beyonderers

The Grievance Club

The Honeytones

My Buddy Josh's Band

Stimpy's Revenge

Houses & Hotels

The Moldy Figs

Elena Flauto

Grim Republic

The Baker's Basement

Perfect Girl

Empty Coats

12'OclockTribe

MettaGov

The Cover Band

Infinite Soul

Sons of Midori

Hayden Gilbert and The Ruckus

The Lowsiders

 

 

7:00PM

Actual Form

White Buffalo Woman

Biitchseat

Leafborbie & The Family Tree

National Security Band

Fancy Legs

Zombies of Midwinter

Alomar

The Fiddle Revolt

Hey Monea

The Modernes

King Buu

Take Off Charlie.

Matthew Alec & The Soul Electric

No Nature

DD Moto

East 9th

 

8:00PM

THE ADMIRABLES

9:00PM

Featuring DJ's: DJ Vinnie G, Kevin Richards & Zod1ac

Jilly's Music Room After Party